O firmie

FotoSerwis tworzą dwie osoby. Łukasz Sawicki - fotograf i Krzysztof Musiała - operator kamery. Nasze doświadczenie oraz profesjonalny sprzęt, którego używamy pozwalają zaoferować produkt najwyższej jakości za rozsądną cenę!

ZDJĘCIA

Posiadamy dwa profesjonalne aparaty cyfrowe firmy Canon (30D i 50D z matrycą 15 megapikseli). Dwie lustrzanki cyfrowe dają wygodę pracy i pewność w nieprzewidzianych okolicznościach. Do tego w zależności od potrzeby korzystamy z trzech różnych obiektywów (Canon 18-55 mm, Canon 28-105 mm, Sigma 70-200 mm ze stałym światłem 2.8). Posiadamy również lampę błyskową Canon 550 EX, dzięki której możemy wykonać zdjęcia w każdych warunkach świetlnych. Zdjęcia dopasowujemy do upodobań klienta, każdą parę traktujemy indywidualnie. Dzięki dużemu doświadczeniu, współpracy z większością lokalnych i krajowych wydawnictw i sporym umiejętnościom potrafimy wykonać bardzo dobre zdjęcia w każdych warunkach. Wszystkie zdjęcia poddawane są obróbce komputerowej tak, aby uzyskać jak najlepszy efekt. Gotowe zdjęcia nagrywamy na płytę DVD (płyta zawiera kolorowy nadruk i włożona jest do opakowania z kolorową okładką). Zdjęcia są gotowe zazwyczaj w przeciągu tygodnia.

              

              

              


 
FILM

Posiadamy w pełni profesjonalny sprzęt audio-wizualny (kamera Sony PMW-200 oraz Sony HDR-FX1 a także mikrofony zewnętrzne - w celu zapewnienia najlepszej jakości dźwięku w każdych warunkach). Większości ujęć nie da się powtórzyć dlatego na zlecenie jedzie dwóch operatorów kamer - więcej zarejestrowanego materiału pozwala na przygotowanie ciekawszego, pełnego akcji filmu. Potrafimy przygotować film nagrany nawet przy bardzo słabym oświetleniu. Nie stawiamy dodatkowych halogenów na sali i nie psujemy klimatu przygotowanego przez organizatora - zachowujemy klimat danego miejsca. Nie ma dla nas różnicy, czy nagrywamy 20 osobowe przyjęcia, czy 600 lub więcej osobowe wesela/studniówki. Dla nas najważniejszy jest klient i to ON ma być zadowolony z przygotowanego materiału. Lubimy wyzwania i odważne zadania, jeżeli mają Państwo pomysł na oryginalny teledysk to my chętnie go zrealizujemy. Potrafimy dopasować sposób montażu do rodzaju muzyki. Czas realizacji zlecenia zwykle mieści się w okresie od 2 do 3 tygodni.
 
 

Dysponujemy własnym transportem więc dojazd nie stanowi dla nas problemu.
 
WAŻNE - posiadamy ukończony kurs oraz legitymacje z kurii biskupiej pozwalającą na fotografowanie i filmowanie w kościołach - jest to wymagane przez większość księży.

   
 

HOME    |    O FIRMIE    |    OFERTA    |    GALERIA    |    KONTAKT

tel. 608-57-83-68, email: info@fotoserwis.zgora.pl                                                Projektowanie stron www - MediaSoft.net.pl

 
Fotografia ślubna Zielona Góra Nowa Sól Sulechów Świebodzin Żary Żagań | Fotograf ślubny | Profesjonalny reportaż ślubny | Plener ślubny | Zdjęcia ślubne